самые лучшие компании -
выгодние кредиты от 0%!
ГЛАВНАЯ

Miloan — зручний сервіс вигідного онлайн-кредитування Милоан

Miloan — простий, швидкий і якісний сервіс видачі on-line кредитів на банківські карти. Перша перевага — робота з картками будь-якого банку України. Неважливо, в якому місті ви знаходитесь — головне мати карту, бути старше 20 років і отримати доступ до Інтернету для оформлення позики.

Кредиты под 0,01%
До 15 000 гривен
от 0.01% в день
от 18 до 65 лет;
Первый кредит до 12000гривен 0.01%
Мгновенное одобрение
На любую карту банка
Получить деньги

Швидкий кредит онлайн на Miloan: наші принципи

Кредит онлайн — відмінний спосіб позбавлення від будь-яких тимчасових фінансових труднощів. У сучасному світі, коли люди знаходяться в постійному поспіху, необхідні швидкі рішення. Онлайн кредит — це не про довгі черги, великі пакети документів і відмови в десятках банків.

Швидкий кредит онлайн — це про мобільність, зручність і можливість отримати кошти в будь-якій точці України, зробивши всього лише пару кліків.

Що таке онлайн кредит і чому це вигідно?

Мікрофінансові компанії в Україні стали дуже популярні в останні 5-10 років. У 2000-х, щоб взяти кредит, потрібно було збирати документи, довідки про доходи, стояти в довгих чергах у надії отримати підтвердження, а за підсумком чути відмови.

Онлайн компанії, що надають гроші в кредит, діють трохи за іншим принципом.

Що ж таке мікрокредит і в чому принцип роботи МФО?

Швидкий онлайн кредит — це позика, що видається через сайт і не вимагає серйозного набору документів. Також такі позики видаються без довідок про доходи і будь-якого взагалі підтвердження свого заробітку.

Хто може отримати онлайн позику:

  • особи від 18 до 70 років;
  • люди, які не влаштовані офіційно;
  • студенти, пенсіонери і навіть безробітні люди.

Чому мікрофінансові компанії видають кредити практично всім?

Справа в тому, що до МФО звертаються люди, які хочуть взяти кредит онлайн на досить короткий термін. Це позики до зарплати, на оплату комуналки, непередбачені витрати і т.д.

Для таких цілей не потрібні занадто великі суми. З тим, що мікрокредити видаються на суму максимум 20 000 гривень й термін до 1-2 місяців, вони супроводжуються відсотками, які трохи вище, ніж в банках. Ставка в день становить від 1 до 2% в залежності від обраної компанії.

Приклад розрахунку кредиту

Щоб переконатися в тому, що мікропозики — це дійсно зручно і вигідно та не варто боятися великих відсотків, ми підготували приклад розрахунку кредиту та суми відсотків.

Сума кредиту: 500 гривень

Термін кредиту: 7 днів

Відсотки: 1,5% в день

На 7-й день клієнтові доведеться сплатити 500 гривень початкового тіла кредиту плюс 52,5 гривні відсотків.

Багато хто думає, що МФО — це компанії шахраї, які знімають купу прихованих комісій і скажені відсотки буквально ні за що. Насправді ж, жоден банк не зможе видати вам 500 гривень на 7 днів, запропонувавши свої стандартні відсотки.
А в МФО можна за пару хвилин, зробивши кілька кліків на сайті, оформити кредит онлайн на 7 днів і заплатити за нього всього 52 гривні комісії. Вигода очевидна!

Кредит онлайн в Україні: переваги

Взяти кредит в інтернеті — просто і зручно. Про це говорять усі. Але в чому ж його реальні переваги?

Швидкість

Оформлення кредиту онлайн займає близько 15 хвилин, якщо це перше звернення і потрібно заповнювати анкету, та 2-5 хвилин, якщо позика повторна і клієнта вже знають в компанії. Можливо взяти кредит в будь-якому великому місті — Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, а також в невеликих містах і селищах. Головне — мати доступ в інтернет, комп'ютер або смартфон.

Мінімум документів

Щоб оформити швидкий онлайн кредит, необхідно надати лише дані паспорта та ІПН. Іноді компанії просять прикріпити фото з паспортом в руках. Насправді, ця процедура займає не більше 1 хвилини, особливо якщо ви оформляєте кредит з телефону і можете просто зробити селфі, прикріпивши його до анкети.

Без довідки про доходи

Головна перевага це те, що оформити такий кредит можна й не підтверджуючи свій рівень доходу довідками. Ви просто вносите до анкети суму свого доходу в місяць і пару контактних номерів колег, родичів або друзів, які можуть підтвердити будь-яку інформацію про вас.

З поганою кредитною історією

Мікрофінансові компанії при перевірці клієнта, який подає заяву, звичайно ж перевіряють його історію в УБКІ. Але якщо ви не злісний неплатник, у якого мінімум 3 незакриті позики в різних компаніях з простроченням від 90 днів, а просто колись ви не встигли оплатити і пішли в мінус на пару днів — вам все одно підтвердять позику. МФО не звертають увагу на дрібні недоліки в кредитній історії, даючи шанс кожному клієнту.

Взяти кредит онлайн просто!

В Україні мікрофінансові компанії пропонують практично однакову схему видачі позики. У Мілоан цей процес складається з таких етапів:

  1. Вибір суми і терміну на кредитному калькуляторі. На даний момент для першої позики доступна сума в 12000 гривень, а максимальний поріг — 15000 гривень. Термін — до 30 днів.
  2. Заповнення анкети на кредит. Анкета розбита на кілька частин: особиста інформація (ПІБ, номер телефону, пошта, ІПН та паспортні дані); дані про місце навчання, роботи і контакти третіх осіб, які можуть підтвердити мінімальну інформацію про вас; прикріплення фото з паспортом в руці (потрібно не для всіх клієнтів — обирається системою автоматично); верифікація карти, на яку будуть приходити кошти.
  3. Очікування обробки заявки і відповідь на дзвінок представника компанії. Вам потрібно буде відповісти буквально на пару питань, особливо просто це буде, якщо у вас чиста кредитна історія і компанії не потрібно довго з'ясовувати вашу благонадійність.
  4. Отримання позики на карту.

Усі ці етапи в повній мірі потрібно пройти тільки під час отримання першого кредиту, коли ви ще не маєте особистого кабінету на сайті і не передавали компанії свої дані. В даному випадку час від початку заповнення заяви до схвалення кредиту, в середньому, складатиме 15-20 хвилин.

Якщо ж ви вже брали позику, а тим більше якщо його вчасно погасили і маєте позитивну репутацію, то повторний кредит вам мають оформити практично за 5 хвилин.

Взяти швидкий онлайн кредит на Miloan можна саме за такою схемою, з мінімальними витратами часу і зусиль.

Онлайн кредит на карту в Miloan: швидко і з комфортом

Наша компанія розпочала свою роботу в 2016 році з видачі позики у 3000 гривень на 30 днів. Сьогодні Miloan —одна з перших компаній у рейтингу МФО України та пропонує оформити кредит онлайн всього за 15 хвилин на суму до 15000 гривень.

Взяти кредит у Мілоан через інтернет дійсно просто! Ми не пропонуємо високих відсотків і прихованих комісій, для постійних клієнтів є вигідні знижки та промо-коди на кредити.

Взяти швидкий кредит можна у будь-якій точці України, навіть якщо у вас неоднозначна кредитна історія чи немає постійного джерела доходу.

Для нових клієнтів ми пропонуємо швидкий онлайн кредит до 12000 гривень під 0%. Тобто, ви оформлюєте позику, але не платите за неї зовсім нічого. Для постійних клієнтів середня процентна ставка становить 1,2-1,9% в день, без урахування знижок і промокодів.

З Miloan отримувати гроші просто, швидко і комфортно. Без зайвих запитів та документів, ми допоможемо вам вирішити будь-яку фінансову плутанину. Все, що вам потрібно — зайти на сайт, заповнити анкету, зробити пару кліків і отримати гроші на свою банківську карту.

милоан, мілоан, miloan, милан, мілан, milan, ьшдщфт, ьшдфт, vbkjfy, vskjfy, vbkfy, vskfy, milloan, миллоан, міллоан, ьшддщфт, vbkkjfy, vskkjfy, milon, милон, мілон, ьшдщт, vbkjy, vskjy, miloon, милоон, мілоон, ьшдщщт, vbkjjy, vskjjy, mmiloan, ммилоан, ммілоан, ььшдщфт, vvbkjfy, vvskjfy, miloun, милоун, мілоун, ьшдщгт, vbkjey, vskjey, milovan, милован, мілован, ьшдщмфт, vbkjdfuy, vskjdfy, milian, милиан, міліан, ьшдшфт, vbkbfy, vsksfy, meloan, мелоан, мєлоан, ьудщфт, vtkjfy, v'kjfy, milen, милен, мілен, ьшдут, vbkty, vskty, miluan, милуан, мілуан, ьшдгфт, vbkefy, vskefy, miloankredit, miloancredit, милоанкредит, мілоанкредит, мілоанкредіт, ьшдщфтлкувше, ьшдщфтскувше, vbkjfyrhtlbn, vskjfyrhtlbn, vskjfyrhtlsn, kreditmiloan, creditmiloan, кредитмилоан, кредитмілоан, кредітмілоан, лкувшеьшдщфт, скувшеьшдщфт, rhtlbnvbkjfy, rhtlbnvskjfy, rhtlsnvskjfy, kreditmilan, creditmilan, кредитмилан, кредитмілан, кредітмілан, rhtlbnvbkfy, rhtlbnvskfy, rhtlsnvskfy, milankredit, миланкредит, міланкредит, міланкредіт, ьшдфтлкувше, ьшдфтскувше, vbkfyrhtlbn, vskfyrhtlbn, vskfyrhtlsn, milouan, милоуан, мілоуан, ьшдщгфт, vbkjefy, vskjefy, miolan, миолан, міолан, ьшщдфт, vbjkfy, vsjkfy, meloun, мелоун, мєлоун, ьудщгт, vtkjey, v'kjey, milloankredit, milloancredit, миллоанкредит, міллоанкредит, міллоанкредіт, ьшддщфтлкувше, ьшддщфтскувше, vbkkjfyrhtlbn, vskkjfyrhtlbn, vskkjfyrhtlsn, miloanua, милоанUA, мілоанUA, милоанюа, мілоанюа, міліоан, милиоан, milioan, милоане, мілоане, miloane, ьшдщфтгф, vbkjfyua, vskjfyua, ьшдшщфт, vbkjfyt, vskjfyt, ьшдщфтк, міліон, мільйон, мілоам, мiloan, milonia, милаон, мілоано, milano кредит, мілоаг, миллион, miloanкредит, mileon, million, milion, мильйон, мильен кредит, мылыон, мілано, мілоа, міліона, милиолан, miiloan, мілонкредит, milioanua, милион, millioan, mlloan, miloanu, мелован, мілілeн, minoan, мелион, moiloan, меллон, мілоар, милеан, ммилион, милио, милоана, милоен, милионе кридит, міалон, мілаун, mlion, myloan, милана, mailoan, mi loan, maloan, milong, mioan, mloan,
DINERO
БЫСТРОЗАЙМ
MONEYVEO
CREDITPLUS
CREDIT7
KF>UA
ALEXCREDIT
CCLOAN
MYCREDIT
LOANY
MILOAN